Заводимо нову рубрику - застереження і рекомендації. І почнемо її з авіакомпанії SpiceJet. Якщо Ви раптом купите їх квитки, то просто мусите селитися в готелі з 24/7 доступом до інтернету і перевіряти зміни щопівгодини!
Наш перший політ з ними був з Хідерабаду в Гоа на маршруті Райпур-Гоа. Ми дуже переживали з приводу цієї пересадки, бо мали трохи більше години між рейсами, а авіакомпанії були різні, тобто потрібно було забрати і заново здати багаж. В Хідерабаді ми побачили, що рейс чомусь о 13-30, а не о 12-30, як було вказано в наших квитках. Це стало приємною несподіванкою, бо ми мали час не тільки на неспішну реєстрацію, але й на обід. Але ніяких пояснень з приводу зміни часу нам не надали. А якби на годину в інший бік?..
Наша друга спроба співпраці зі SpiceJet стала менш вдалою. Під час реєстрації на переліт Гоа-Мумбаї-Джайпур нам повідомили, що рейс в Джайпур було скасовано. Довго щось дізнавалися, врешті-решт сказали, що в Мумбаї нас посадять на рейс іншої авіакомпанії, котрий вилітає на дві години пізніше ніж скасований, тобто о 22. І знаєте, це виявилось теж гарною новиною! Бо рейс в Мумбаї затримується вже на годину і скільки нам ще сидіти в Гоа не відомо...
*********
Друга частина історії
В Мумбаї ми приземлились о 19-15. Ще 15 хв витратили на отримання багажу, перехід в зону відправлення і пошук потрібної стієчки SpiceJet. І тут стало весело.
Дівчинка подивились на наші квитки, вислухала нашу історію і заявила "Ми можемо запропонувати вам два варіанти. Перший, ви летите тим же рейсом завтра. Другий, ми повернемо вам повну вартість квитка протягом тижня". Цікаво правда? Після ще 10 хв пояснень, перепояснень і вимагання менеджера, вона нарешті почала комусь дзвонити. Потім ще хв 5 (ви рахуєте?) консультувалась з кимось за межами нашого зору. Нарешті відправила до кас реєстрації шукати якусь пані Віде.
Нащастя, її ми знайшли дуже швидко. Пані Віде виявилась жінкою кмітливою і вже за хвилину зробила великі очі "Потрібний вам рейс о 20, а не о 22! Швидко, туди!" І тут ми почали бігти. Підлога ковзка. Охоронці поглядають зацікавлено і насторожено. Наші бронювання передавались з рук в руки і нарешті дістались до реєстрації IndiGo. На годиннику 19-50. В очах переляк. У нас взяли паспорти і почали робити незрозуміло що ще 8 хв, передаючи їх зі стійки на стійку і розмовляючи місцевою (не знаю вже хінді то була чи маратхі чи ще щось). На всі наші запитання нам просто посміхались. Здається, проблема була в тому, що Вову випадково зареєстрували як Головань В і не знали, як змінити квиток. В кінці кінців нам просто щось на ньому написали і махнули рукою в напрямку посадки. Я ще встигла спитати чи точно вони встигнуть загрузити наші речі. Пообіцяли, що так. Дуже сподіваюсь побачити їх в Джайпурі.
Далі знову пробіжки, перевірка ручного багажу (жіночка-охоронець, побачивши мої шалені очі, навіть погодилась поставити мені штамп на вже відштамповану в Гоа бірку).
О 20-05 ми стояли біля потрібного виходу і видихали. Як добре, що в Індії затримки рейсів то звична справа. На наш літак щойно почалась посадка...
Немає коментарів:
Дописати коментар