Я літаю не часто, але стабільно - 2-3 рази на рік. Проте я жодного разу не літала з авіакомпанією, що надавала б настільки гарні послуги в економ класі!
Ну скажіть, як часто ви прокидається в польоті турботливо вкриті ковдрою? А дорожні набори (зі шкарпеточками, маскою для сну і причандаллям для чищення зубів) хоч хтось видає?
Я навіть не пошкодувала, що "святкова" вечеря
Якщо корото, літайте з Air Astana! Сервіс чудовий, літаки просторі, пілоти старались) Шкода, що прямі рейси з Києва тільки в східному напрямку