Дорога до форту йшла повз лісопарк. Вздовж неї діти продавали сувеніри, змінюючись по черзі з тими, хто в лісі грав в крикет.
Пройшовни хвилин п'ять від Тажд Махалу побачили ще один вказівник. На ньому до форту було вже 1,2 км. Зате таксисти зникли.
Дорогою роздивлялись місцевих. Майже всі жінки в національному одязі. Зрідка утеплюються светрами під сарі чи міняють легкі шарфики на міні-ковдри. А от чоловіки одягнені "під європейців". За увесь день зустріли лише одного ось такого дядечку
А ще дорогою надибали мікро-кавуни. Що воно насправді - спитати було ні в кого, але ж схоже
Вхід в форт коштує 300 рупій. З нашою знижкою після Таджу - 250. Біля входу пропонують свої послуги сертифіковані
Далі просто розміщу кілька фото. Кількість і якість оздоблення тут, як на мене, ще краща ніж в Тадж Махалі. В комплексі є кілька мечетей та навіть колишній гарем. А ще звідси гарні краєвиди на інший берег ріки та Тадж і "бебі Тадж"
Це не ліпнина, це червоний мармур і таких колон/стін/арок сотні
Немає коментарів:
Дописати коментар