Сангіт - це традиційне (принаймі для цієї частини країни) змагання двох родин. Змагаються не на шаблях і не в перетягуванні канату. Кожна родина готує міні концерт. Сестра і кузен молодої показували цікаві пантоміми про те, як познайомились сімейні пари в їхній родині. А потім на сцену піднімались ці пари і танцювали (як могли) під відомі хіти. Кожний виступ закінчувався врученням троянди коханій (ні краплі не сумніваюсь!) дружині. Також, дядечко і брат співали пісні, а одна з кузин виконала сольний танець. Ми теж показали свою майстерність і станцювали вальс під мелодію зі старого індійського фільму
Так вони переповіли в танцях і піснях історію їх стосунків. Оскільки виступала виключно молодь, музика була значно сучаснішою (наприклад, з доволі непоганого фільму "Три ідіоти"), а хореографія професійно поставленою
Все закінчилось об'єднанням родин у вигляді спільного виступу наречених. Вони прекрасно заспівали разом і станцювали зворушливий танець.
P.S. Цього вечора її сарі важило всього близько 7 кг, наступного понад 10 кг + близько 5 кг прикрас.
P.P.S. Після змагання були запальні танці, а до-підчас-після змагання були жарти, посмішки і чудовий настрій. І все це без краплини алкоголю. Коли вже й у нас так?..
Немає коментарів:
Дописати коментар