Індія нашими очима

Ми - сім'я Головань, Катруся і Володя. Писатиме тут переважно жіноча частина сім'ї. Цей блог був створений для опису нашої подорожі в Індію, тому далі буде все з нею пов'язане.
Слідкуйте за оновленнями!

субота, 30 листопада 2013 р.

Air Astana

Поки чекали пересадки, вирішили розказати про своє захоплення Air Astana.
Я літаю не часто, але стабільно - 2-3 рази на рік. Проте я жодного разу не літала з авіакомпанією, що надавала б настільки гарні послуги в економ класі! 
Ну скажіть, як часто ви прокидається в польоті турботливо вкриті ковдрою? А дорожні набори (зі шкарпеточками, маскою для сну і причандаллям для чищення зубів) хоч хтось видає? 
Я навіть не пошкодувала, що "святкова" вечеря слава не пластиковому посуду на честь дня народження була на борту, бо їх тортик.... о, це був Тортик!
Якщо корото, літайте з Air Astana! Сервіс чудовий, літаки просторі, пілоти старались) Шкода, що прямі рейси з Києва тільки в східному напрямку 

3 коментарі:

  1. Я ТАК рада за вас!!! Счастливого путешествия! Почаще оставляйте свои впечатления!!!

    ВідповістиВидалити
  2. Вообще в длинных перелетах дорожные наборы и одеяла - норма. Моими самыми дальними перелетами были Стамбул-Джакарта с Turkish Arilines и Париж-Гавана с Air France - и там, и там выдавали и то, и другое. Да, еще был Киев-Бангкок - но вот про него не помню, было ли.

    ВідповістиВидалити
  3. значить мені не пощастило, що дальні перельоти (нью-йорк, дубаї) у мене були з українськими авіалініями. певно це тільки вони економлять. все, що було з турецькими, аерофлотом чи люфтганзою було на більш короткі відстані

    ВідповістиВидалити