Я літаю не часто, але стабільно - 2-3 рази на рік. Проте я жодного разу не літала з авіакомпанією, що надавала б настільки гарні послуги в економ класі!
Ну скажіть, як часто ви прокидається в польоті турботливо вкриті ковдрою? А дорожні набори (зі шкарпеточками, маскою для сну і причандаллям для чищення зубів) хоч хтось видає?
Я навіть не пошкодувала, що "святкова" вечеря
Якщо корото, літайте з Air Astana! Сервіс чудовий, літаки просторі, пілоти старались) Шкода, що прямі рейси з Києва тільки в східному напрямку
Я ТАК рада за вас!!! Счастливого путешествия! Почаще оставляйте свои впечатления!!!
ВідповістиВидалитиВообще в длинных перелетах дорожные наборы и одеяла - норма. Моими самыми дальними перелетами были Стамбул-Джакарта с Turkish Arilines и Париж-Гавана с Air France - и там, и там выдавали и то, и другое. Да, еще был Киев-Бангкок - но вот про него не помню, было ли.
ВідповістиВидалитизначить мені не пощастило, що дальні перельоти (нью-йорк, дубаї) у мене були з українськими авіалініями. певно це тільки вони економлять. все, що було з турецькими, аерофлотом чи люфтганзою було на більш короткі відстані
ВідповістиВидалити